Ostatnia prosta Tymonka

Zebrano 13 165 zł z 50 000 zł

Aktualizacja 30.09.22:

????́ ???̇??? ?????????́ ???????̨, ???????ł?̨ ????????́?́, ??̇ ???????́ ???? ??ł????? ????????ł ?????????? ?????? ? ???????ł ??????̨ ?? ???? ?̇????. ❤️
Teraz przed nim ostatnia prosta. Tymonek rozpoczął właśnie kurację nierefundowanym lekiem Letermovir i liczy nadal na Wasze dobre serca.

Tymonka, naszego małego bohatera o wielkim serduszku mieliście okazję już poznać. W październiku 2021 jego beztroskie dzieciństwo zakłócił wyjątkowo groźny wróg – anemia aplastyczna. 5-letni chłopiec w trybie pilnym został zakwalifikowany do transplantacji komórek macierzystych. Na początku września dowiedzieliśmy się, iż znalazł się dawca i na dniach Tymon przejdzie przeszczep szpiku!

Jednak nie będzie oznaczało to końca walki. Chłopiec aby móc cieszyć się w pełni dzieciństwem i wrócić do zabawy ze swoimi rówieśnikami po zabiegu będzie musiał przejść niezbędną kurację nierefundowanym lekiem Letermovir. Ma on za zadanie skutecznie chronić przed reaktywacją wirusa cytomegalii oraz zmniejszyć ryzyko powikłań i niepowodzeń procedury przeszczepu. Całkowity koszt leczenia może wynieść aż 50 000 zł!… Rodziny nie stać na tak duży wydatek, dlatego zwracamy się do ludzi o dobrych sercach o wsparcie. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc!

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Terminy

Suma darowizn: 5.00 zł