Nowotwór nerki niszczy zdrowie Pani Lucyny

Uzbierano 162 zł z kwoty 22 500 zł

U Pani Lucyny w roku 2018 zdiagnozowano nowotwór nerki lewej. W czerwcu ubiegłego roku została poddana zabiegowi wycięcia lewej nerki z wycięciem nadnercza i regionalnych węzłów chłonnych z powodu guza.  Guz ogromny, nadzieje na życie w zdrowiu coraz mniejsze. Doszły przerzuty na wątrobę..  Pani Lucyna Kondzior-Balcer jest byłą  nauczycielką Chemii w V LO im Jana III Sobieskiego w Białymstoku. Bardzo wielbiona przez uczniów. Dbała o nich jak mało kto, uczniowie oraz byli absolwenci Liceum wcześniej  swojej wychowawczyni zbiórkę pieniędzy na pierwszą dawkę leku nie refundowanego.  Niestety jedne opakowanie nie starcza, leczenie nowotworu jest długie, a funduszy na lekarstwa jak te, nie ma.  Zwraca się z gorącą prośbą o pomoc do całej społeczności o możliwą pomoc finansową.

“Jedynym lekiem, który w mojej sytuacji może jeszcze zatrzymać chorobę i uratować moje życie jest lek o nazwie “SUTENT”, który jest bardzo drogi i w przypadku mojego nowotworu (nerki), nie jest refundowany.
Jedno opakowanie tego leku (28 sztuk) o dawce 50 mg wystarczy na miesięczną kurację i kosztuje 22.500 zł, a takie leczenie muszę kontynuować przez 3 miesiące.
Przy mojej b.niskiej emeryturze, nie stać mnie na wykupienie takiego leku.
Dlatego proszę o wsparcie i dobrowolne wpłaty”

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Kwota darowizny 15.00 zł