5 miesięczny Krystianek walczy o zdrowie!

Uzbierano 19 704 zł z kwoty 50 000 zł

Krystian ma dopiero 5 miesięcy, a już musi walczyć o życie. Gdy inne niemowlęta spędzają radosne chwile w domowym zaciszu, próbują co raz to nowszych rzeczy, zaczynają interesować się wszystkim co je otacza, śmieją się wraz ze swoim rodzeństwem, tak ten chłopiec przemierza góry, aby dostać się do szczęśliwej mety zwanej zdrowiem

.

Krystianek potrzebuje nierefundowanej chemioterapii – 3 cykle. Wszystko zaczęło się od maleńkich guzków na ciele chłopca i neutropenii. Postawiono diagnozę – Histiocytoza.  Zmian na ciele i w środku zaczęło przybywać, a Krystian był za mały aby mógł dostać cykle chemioterapii. Okazało się jednak, że guzy, które wypełniają węzły chłonne nie są od Histiocytozy, lecz są objawem Nowotworu Limfatycznego. Krystian przeszedł już operację częściowego wycinania guzów. Nie udało się wyciąć całego, ponieważ chirurdzy musieliby otwierać czaszkę. Uratować go może, chemioterapia, która jest zbyt kosztowna dla rodziny Krystiana.

Kiedy mama chłopca będzie mogła usłyszeć o dobrej nowinie? Kiedy Krystian będzie cieszył się zdrowiem? Tego nie wiemy, jednak pomożemy w tym wspólnie!

Prosimy o pomoc! Chemioterapia zaczyna się już w następnym tygodniu. Czas w tym przypadku jest niestety wrogiem

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Kwota darowizny 5.00 zł