Na ratunek Fabianowi!

Zebrano 31 347 zł z 30 000 zł

Aktualizacja 17.11.22: Dostaliśmy informację ze szpitala, iż podczas leczenia doszło do komplikacji i stan Fabiana nagle się pogorszył. 😞 Nasz Podopieczny aby mieć szansę na przeżycie musi otrzymać jak najszybciej dodatkowy lek, którego tygodniowa terapia ma kosztować 3 tyś. zł. Nastolatek oraz jego najbliżsi liczą na Wasze wsparcie finansowe, jak i duchowe!

Aktualizacja 26.08.22: Dostaliśmy informację ze szpitala, że Fabian dostał refundację na lek z Ministerstwa Zdrowia!!!  ❤️ Cieszymy się ogromnie! 🥰 Jednakże nie pozostawiamy rodziny bez dalszego wsparcia. Wiemy, że potrzeby będą nadal duże, koszty uboczne związane z leczeniem, ewentualne dojazdy i rehabilitacja to będą na pewno spore kwoty dla najbliższych chłopca. Dlatego też dziękujemy za każdą okazane wsparcie i możemy obiecać, iż każde następne zostanie przekazane rodzinie na walkę do powrotu do pełnego zdrowia! 😇

Fabian ma 16 lat. Walczy z ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Białymstoku. Dotychczas wszystkie standardowe chemioterapie są nieskuteczne – wyjątkowo oporny nowotwór nie daje za wygraną. Aby przeżyć Fabian musi stanąć do kolejnej, jeszcze trudniejszej walki – walki z czasem. Jedyną szansą na życie chłopca jest wyjątkowo drogi lek – Blincyto (blinatumomab). 28-dniowa terapia kosztuje blisko 300 tysięcy złotych (ok. 10 tys. dziennie). Lek jest nierefundowany osobom poniżej 18 roku życia. Aby mieć szansę na wyzdrowienie Fabian musi rozpocząć kurację jak najszybciej, a rodziny nie stać na zebranie aż tak dużej kwoty – dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie. Tylko razem możemy uratować życie chłopca!

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Terminy

Suma darowizn: 5.00 zł